SANSÜRSÜZBizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir! Siz daha öldürün! Öldürün daha, o kadar çok öldürün, dallarını kupkuru kılın yaşamın ve sevinin becerilerinize, keyifle seyredin manzaranızı!

Bizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir! Siz uykusunu bombalayın bir canlının, yemeğini, kahkahasını, sevişmesini, yürümesini ve övünün becerilerinizle, keyifle seyredin manzaranızı!

Bizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir! Siz zulümleri yakıştırın mevsimlere, kırmızı yağdırın karı, yağmuru ve çiçekleri renksizleştirin alelacele, ne olur ne olmaz ve keyifle seyredin manzaranızı!

Bizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir! Siz genç dokunuşlara lavlar püskürtün, yakın diri bedenleri gerilmişken tam şehvetin kucağında, kömürleştirin aşkları ve keyifle seyredin manzaranızı!

Bizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir! Siz cenazeleri allayıp pullayın, sökün ağaçları anıtlar dikin, mezarlık şehirler inşa edin hep sürekli, korkuluklarla koruyun maneviyatınızı ve marşlar söyleyin keyifle seyrederken manzaranızı!

Bizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir! Siz sakın ola ki demir parmaklıklarda sarmaşıklara bile tahammül etmeyin, bir kara bertaraf kurarak keyifle seyredin manzaranızı!

Bizim manzaralarımızda ağaçlar da sevişir!

Size rağmen!içindekiler    üst ↑     


   185  

 Kıvılcım Vafi   l   Tüm Yapıtlar   l   SEÇİLMİŞ SERBEST YAZILAR